Postitatud

Suvine töökorraldus

Vikerkaare lasteaia tegus õppeaasta on lõppenud. Tööd alustasid suverühmad.

Vastavalt Haapsalu Linnavalitsuse korraldusele  09.02.2022 nr 114 on Vikerkaare lasteaia lapsed perioodil 01.07- 14.08 valvelasteaias Haapsalu Lasteaias Pääsupesa (Niine 5).

Soovime vahvat suve!

Kohtumiseni!

Postitatud

Algas esimestesse klassidesse avalduste vastuvõtmine

Alates 1. märtsist kuni 31. märtsini võtab Haapsalu Linnavalitsus koolimineku taotlusi vastu Arno keskkonnas https://piksel.ee/arno/haapsalu/  või paberkandjal linnavalitsuses (Posti 34).

Haridusosakond vaatab esitatud taotlused läbi ja määrab kooli (üldjuhul arvestades lapsevanema soovi). Kui ühte kooli astumiseks on esitatud rohkem taotlusi kui selles koolis on kohti, tagatakse ühe pere lastele võimalus õppida samas koolis.

Lapsevanem saab kooli määramise teate e-posti aadressile läbi ARNO keskkonna.

Alljärgnevalt juhend esimesse klassi astumise avalduse täitmise kohta.

Esimestesse klassidesse avalduste vastuvõtmine 

Postitatud

Suur Karu lasteaias

SÜGISEL  OLI SÜNNIPÄEV …

22 SEPTEMBRIL ALGAS PÄRISELT SÜGIS. MEIE LASTEAIAPERET TERVITASID RÕÕMUS PÄIKE, KIRJUD LEHED NING PÕNEVAD TEGEVUSED ÕUES. SÕPRUS JA SÕBRALIKKUS ON MEIE JAOKS OLULISED. SAMA MEELT ON KA PROUA SÜGIS, KES KUTSUS LASTEAIA ÕUELE KOKKU VIKERKAARE LASTEAIA SUURED JA VÄIKESED, HEA SÕBRANNA PREILI SUVE, SIGA HELMUTI JA SUURE SÜDAMESÕBRA – LILLA KARU.

SÜNNIPÄEV ALGAS ERILISE KINGITUSEGA PALLIKESTE RÜHMAST. SÕPRADELE ESITATI MUINASJUTT „NAERIS“. KOOS LAULDI SÜNNIPÄEVALAULU, MÄNGITI LIIKUMISMÄNGU „KEERUKUJU“ NING SUURTE LANGEVARJUDEGA LEHTEDE SAHISTAMIST. SÜÜDATI PIRAKAL KÕRVITSAL UHKED TORDIVULKAANID, MAITSTI SÜGISANDE, TEHTI ESIMEST SÜGISTÖÖD – KORJATI KOTTIDESSE LAIALIPILLUTATUD SÜGISLEHED. TEE LASTE SÜDAMESSE LEIDSID VÄIKESED KARUD, KES SAABUSID LASTEAEDA SUURE KARUGA KORVIS JA OLID OOTUSÄREVAD KOHTUMISE ÜLE.

ÕUEPAVILJONIS IMETLETI NÄDALA JOOKSUL KÖÖGIVILJADEST JA SÜGISANDIDEST NÄITUST „SÜGIS VÄRVIDES“. MÕNED PÄEVAD HILJEM KÄIS SUUR KARU KA RÜHMADES UUDISTAMAS LASTE TEGEMISI NING KUIDAS VÄIKESED KARUD ENNAST TUNNEVAD.

Postitatud

Suvine töökorraldus lasteaias

Lasteaia tegus aasta on lõppenud. Tööd alustasid suverühmad.

Vastavalt Haapsalu Linnavalitsuse korraldusele  17.02.2021 nr 141 on Vikerkaare lasteaia lapsed perioodil 01.07- 13.08 valvelasteaias Haapsalu Vanalinna Lasteaiad Tõrukese majas (F. J. Wiedemanni 12).

Alates 1.juunist kehtib uuesti Haapsalu linnavolikogu määrus nr 7 Haapsalu linna munitsipaallasteaedades osalustasu ja toidukulu maksmise kord.

Ilusat suve ja rõõmsate kohtumisteni!

Postitatud

Info I klassi astumise kohta 2021aastal.

Esimesse klassi õppima asuva lapse vanem esitab Haapsalu Linnavalitsusele vormikohase taotluse ARNO kaudu https://piksel.ee/arno/haapsalu/ 01.03. 2021 – 21.03.2021 või Linnavalitsuses, Posti34.

Haridusnõunik vaatab esitatud taotlused läbi ja määrab kooli (üldjuhul arvestades lapsevanema soovi).

Kui ühte kooli astumiseks on esitatud rohkem taotlusi kui selles koolis on kohti, tagatakse ühe pere lastele võimalus õppida samas koolis.

Lapsevanem saab kooli määramise info e-posti aadressile läbi ARNO keskkonna. Täiendav info telefonil 56562456 või mari-epp.taht@haapsalulv.ee.

 

Alljärgnevalt lisatud ARNO kasutamise juhend sammudena:

Info I kl astumise kohta 2021

Postitatud

COVID-19 JUHISED JA ENNETUSMEETMED

COVID-19  LEVIKUGA TOIMETULEMISE JUHISED JA  ENNETUSMEETMED HAAPSALU LASTEAIAS VIKERKAAR:

Juhised:

 • Koroonaviiruse leviku piiramiseks ootame kõigilt vastutustundlikku, üksteisest hoolivat käitumist ja tegutsemist.
 • Oluline on olla tähelepanelik, jälgida distantsi ja hügieenireegleid, haigustunnuste ilmnemisel jääda koju ja võtta ühendust oma perearstiga.
 • Kui peres on COVID-19 kahtluse või diagnoosiga inimene, teavitada sellest lasteaeda.

Ennetusmeetmed:

 • Lasteaias käivad vaid terved lapsed ja personal, haigusnähtudega jäädakse koju. Õpetajatel on õigus saata haigustunnustega laps koju.
 • Laste vastuvõtmisel hommikul hindavad lapse vanemad ja õpetajad lapse tervislikku seisundit ning vajadusel kraadivad last kontaktivaba termomeetriga.
 • Lapse toob lasteaeda terve lapsevanem.
 • Lasteaias on tagatud hoone sissepääsude juures käte hügieeniks desinfitseerimisvahendid ning tualettruumid on varustatud piisavas koguses kätepesu vahendiga.
 • Lapsevanemad desinfitseerivad käsi lasteaeda sisenemisel, lapsed pesevad käsi sooja vee ja seebiga rühmas.
 • Lasteaia ventilatsioonisüsteemis on teostatud kogu süsteemi kuivpuhastus ja desinfitseerimine.
 • Ruumides toimub lisaks igapäevasele märgkoristusele puutepindade desinfitseerimine.
 • Lasteaia personal on varustatud isikukaitsevahenditega (kaitsemaskid, kindad, visiirid).Töötajal on õigus ja võimalus kanda maski kui see pakub talle turvatunnet.
 • Lastele õpetatakse õiget kätepesutehnikat ja hingamisteede hügieeni (aevastamisel või köhimisel suu katmine küünarvarrega, ühekordse salvrätikuga, käte puhastamine ).
 • Lastega viibitakse võimalikult palju värskes õhus, võimalusel korraldatakse õppetegevused õuealal.
 • Siseruumides toimuvad tegevused rühmade kaupa.
 • Ühisüritused on kavandatud õuealale.

Lapse või pereliikme haigestumisest COVID-19 viirusesse palume lasteaeda teavitada helistades +372 58 18 9941  (direktor) / +372 58 18 9942 (majandusjuhataja) või e-maili teel vikerkaar@haapsalu.ee

 

Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Terviseameti soovitused, 22.09.2020

https://www.hm.ee/sites/default/files/htmi_ja_terviseameti_soovitused_oppetoo_korraldamiseks.pdf 

Postitatud

Tere lasteaed!

VIKERKAARE LASTEAED ALUSTAB UUT ÕPPEAASTAT TARKUSEPÄEVAL, 01. SEPTEMBRIL.

Saame kokku õues, lippude juures,  kell 10:00.

Meie kõige väiksemad, uued Pesamunade rühma lapsed ja nende vanemad, saavad vajaliku informatsiooni Pesamunade rühmast (Pesamunade telefoni number on 58189945).

KOHTUMISENI!

Postitatud

Valvelasteaed 01.07-09.08

Head lapsevanemad!

Vastavalt Haapsalu Linnavalitsuse korraldusele 19.02.2020.a. nr. 136, on 01.07.2020.a. – 09.08.2020.a. valvelasteaiaks Haapsalu Lasteaed Tareke (Põllu 6).

Vikerkaare lasteaed on avatud alates 10.08.2020.a.

Kohtumiseni!

Haapsalu Lasteaed Vikerkaar juhtkond

 

 

Postitatud

Haapsalu Linnavalitsuse otsused kehtestatud eriolukorra rakendamiseks

Haapsalu Linnavalitsuse otsused kehtestatud eriolukorra rakendamiseks.

 1. Haapsalu linna üldharidus- ja huvikoolid on suletud alates 16.03.2020. kuni 30.03.2020. Õpilastel on keelatud viibida kooli ruumides. Kooli ruume ei tohi anda kasutada kolmandatele isikutele. Personal võib ruumides viibida.
 2. Kõikide huviringide, treeningute jms tegevus on peatatud alates 16.03.2020 kuni 30.03.2020.
 3. Haapsalu linnale kuuluvad spordirajatised (haldaja OÜ Haapsalu Linna Spordibaasid) on suletud alates 16.03.2020 kuni 30.03.2020.
 4. Haapsalu linna lasteaiad on avatud.  Lapsevanemalt võetakse kirjalik kinnitus, et perekond ei ole puutunud kokku Terviseameti poolt kriisipiirkonnaks tunnistatud riikidest saabunud isikutega. Lapsevanemal soovitatakse jätta laps võimalusel koju tingimusel, et last ei hoia sellel ajal riskigrupis olev isik (vanemaealine). Lasteaial on kahtluse korral õigus keelduda last lasteaeda võtmast.
 5. Haapsalu linna raamatukogud on avatud. Lugemissaal ja lasteraamatukogu on alates 16.03.2020 kuni 30.03.2020 suletud.
 6. Linnasaun on alates 16.03.2020 kuni 30.03.2020 suletud.
 7. Haapsalu Kultuurikeskuses ei korraldata alates 16.03.2020 ühtegi üritust või rahvakogunemist.
 8. Sotsiaalmaja ja sotsiaalosakond jätkab abivajajate teenindamist.
 9. Linnavalitsuse teenistujad jätkavad kodanike teenindamist. Võimalusel suunata kodanikud kasutama elektroonilisi sidevahendeid. Kõik planeeritud koosolekud lükata ilmse hädavajaduse puudumisel edasi.
 10. Iga asutus avaldab täpsema informatsiooni asutuse veebilehel ja sotsiaalmeedias.
 11. Käskkiri kehtib järgmiste juhisteni.

Haapsalu Linnavalitsus palub kasutada võimalust oma teenuste ja toimingute tegemisteks kasutada Haapsalu kodulehel olevat e-keskkonda, kus saate oma avaldusi täita lihtsalt ja kiiresti.