Postitatud

Suur Karu lasteaias

SÜGISEL  OLI SÜNNIPÄEV …

22 SEPTEMBRIL ALGAS PÄRISELT SÜGIS. MEIE LASTEAIAPERET TERVITASID RÕÕMUS PÄIKE, KIRJUD LEHED NING PÕNEVAD TEGEVUSED ÕUES. SÕPRUS JA SÕBRALIKKUS ON MEIE JAOKS OLULISED. SAMA MEELT ON KA PROUA SÜGIS, KES KUTSUS LASTEAIA ÕUELE KOKKU VIKERKAARE LASTEAIA SUURED JA VÄIKESED, HEA SÕBRANNA PREILI SUVE, SIGA HELMUTI JA SUURE SÜDAMESÕBRA – LILLA KARU.

SÜNNIPÄEV ALGAS ERILISE KINGITUSEGA PALLIKESTE RÜHMAST. SÕPRADELE ESITATI MUINASJUTT „NAERIS“. KOOS LAULDI SÜNNIPÄEVALAULU, MÄNGITI LIIKUMISMÄNGU „KEERUKUJU“ NING SUURTE LANGEVARJUDEGA LEHTEDE SAHISTAMIST. SÜÜDATI PIRAKAL KÕRVITSAL UHKED TORDIVULKAANID, MAITSTI SÜGISANDE, TEHTI ESIMEST SÜGISTÖÖD – KORJATI KOTTIDESSE LAIALIPILLUTATUD SÜGISLEHED. TEE LASTE SÜDAMESSE LEIDSID VÄIKESED KARUD, KES SAABUSID LASTEAEDA SUURE KARUGA KORVIS JA OLID OOTUSÄREVAD KOHTUMISE ÜLE.

ÕUEPAVILJONIS IMETLETI NÄDALA JOOKSUL KÖÖGIVILJADEST JA SÜGISANDIDEST NÄITUST „SÜGIS VÄRVIDES“. MÕNED PÄEVAD HILJEM KÄIS SUUR KARU KA RÜHMADES UUDISTAMAS LASTE TEGEMISI NING KUIDAS VÄIKESED KARUD ENNAST TUNNEVAD.