Huvitegevus

2023-2024.õ.a. huvitegevus lasteaias:

Esmaspäev – FREDY INGLISE KEEL

Esmaspäeval, 18.09. 2023, toimub Fredy inglise keele huviringi tasuta näidistund kell 16:20-17:00.

Ringi ootame 4-7 aastaseid lapsi. Palume laps näidistundi ja hiljem ka huviringi registreerida huviringi kodulehel www.fredyke.ee Inglise keele tunnid toimuvad korra nädalas ning kestavad 40 minutit.

“Fredy on armas nukupoiss, kes on pärit Inglismaalt ning otsib sõpru, kellega üheskoos targaks saada! Läbi laulu ja mängu õpime inglisekeelseid sõnu ja väljendeid, harjutame dialooge ja tutvume inglise kultuuri ning eluoluga.” 

Teisipäev – JALGPALL

Jalgpalli treeningud toimuvad lasteaia saalis või õuealal teisipäeviti kell 16:15 – 16:45. Sportlik jalgpalliring on mõeldud tüdrukutele ja poistele vanuses 4-7 eluaastat. Tegu on mitmekülgse spordiringiga, kus peamiseks mänguvahendiks on jalgpall. Tutvustame ka teiste spordialade mänguviise, reegleid ja pakume läbi mängu tutvuda võitmise ning kaotamise emotsiooniga. Loomulikult on olulisel kohal sotsiaalne turvalisus olles teineteise vastu toetavad ja viisakad. Treener Mikk Pärt on litsenseeritud treener ja treeningute aluseks on lastele eakohane distsipliin ja kord. Info Jalgpall 4-7 aastastele lastele      Treeningute kohta täpsem informatsioon/  registreerimislehed on rühmades. Esimene treening 05.09. 2023.a.

 

 

 

 

Neljapäev – TEADUSRING Kolm Põrsakest

Pakume  Haapsalu Lasteaed Vikerkaare lastele võimalust osaleda Kolme Põrsakese teadusringis vanuses 5-8 aastat. Teadusring toimub neljapäeviti kell 16:30 -17:15.Alustame oktoobris. Esimeses tunnis saavad kõik registreerunud käia tasuta uudistamas ning alles pärast seda teha otsuse, kas soovite ringiga liituda. Ühes ringirühmas on kuni 12 last.  Rühma avame alates 8 lapsest. 
Oma lapse saate registreerida siin: https://teadusring.kolmporsakest.ee
Siin saate tutvuda huviringi lepingutingimustega: https://kolmporsakest.ee/teadusring/