Huvitegevus

2022-2023.õ.a. huvitegevus lasteaias:

Teisipäev – JALGPALL

Jalgpalli treeningud toimuvad lasteaia saalis või õuealal teisipäeviti kell 16:30 – 17:00. “Erahuvikool Kratila on eliit jalgpalliklubi, mis pakub mitmekülgseid ja arendavaid treeningmeetodeid lastele, mille läbi kasvatame häid jalgpallureid ning tublisi & sportlikke inimesi”.  Info Jalgpall 4-7 aastastele lastele      Treeningute kohta täpsem informatsioon/  registreerimislehed on rühmades. Esimene treening 06.09. 2022.a.

Neljapäev – TEADUSRING Kolm Põrsakest

Teadusring Kolm Põrsakest toimub lasteaia saalis neljapäeviti 16:30 – 17:15. Teadusring toimub igal nädalal oktoobrist aprilli lõpuni. Teadusring kestab 45 minutit ning osaleda saavad lapsed alates  5. eluaastast. Teadusringi esimesel poolaastal tegeletakse füüsikaga, proovides leida vastuse mõnele tihti lapse suust kõlavale küsimusele. Näiteks “miks palli üles visates see alati alla tagasi kukub?” või “kuidas suured laevad vee peal püsivad”? Vastusteni jõuavad lapsed ise, viies juheendaja abiga läbi põnevaid teaduskatseid ja teemakohaseid meisterdamisi. Lapsed saavad peaaegu kõigele ise käed külge panna, et kõik juheendaja räägitu päris maailmaga seostuks ning veelgi arusaadavamaks muutuks. Teadusringiga võib liituda kogu õppeaasta jooksul. Info ja registreerimine: https://kolmporsakest.ee/teadusring/   Esimene avatud näidistund 06.10.2022.a.

Reede – Fredy INGLISE KEEL 

Inglise keele tund toimub lasteaia saalis reedeti 16:20 – 17:00. Õppima on oodatud 4-7 aastased lapsed. Fredy õppekava on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis, ringitasule kehtib tulumaksusoodustus. Hinnas sisalduvad kõik õppevahendid (ka töövihik), videotunnid keeletunnis õpitu kordamiseks ja lapse puudumise korral järelaitamistunnid veebis.  Fredy on armas nukupoiss, kes on pärit Inglismaalt ning otsib sõpru, kellega üheskoos targaks saada! läbi laulu ja mängu õpitakse inglisekeelseid sõnu ja väljendeid, harjutatakse dialooge ja tutvutakse inglise kultuuri ja eluoluga. Info ja registreerimine: https://www.fredyke.ee/  Esimene avatud näidistund 07.10.2022.a.